Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #39153 Od: 2008-1-7
| Witam. Mam takie pytanko czy ma ktoś może wszystkie dobrze wykonane sprawozdania albo przynajmniej część? Jeśli tak to proszę odezwijcie się na gg 3903222 lub wysyłajcie na maila mlodyenduro@gmail.com.
Wielkie dzięki |